42GR LaserSight 9000 Photoelectric Laser Sensors
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection
- Condition Monitoring
- Connection Devices
- Variable Frequency Drive (VFD)
- Energy Monitoring
- Human Machine Interface
- Industrial Computers and Monitors
- ICB Industrial Control
- Input/Output (I/O) Modules
- Motion Control
- Motor Control
- Industrial Network Products
- Power Supplies
- Programmable Controllers
- Push Buttons & Signaling Devices
- Relays & Timers
- Safety Products
- Sensors & Switches
- Presence Sensing Devices
- Capacitive Proximity Sensors
- Ultrasonic Sensors
- Swift-E Reconfigurable 3D Sensing
- Photoelectric Sensors
- Specialty Series Photoelectric Sensors
- Photoelectric tilbehør
- Photoelectric Laser Sensors
- 45MLD Short-Range Photoelectric Laser Sensors
- 45DMS Distance Measurement Sensors
- 45LMS Measurement Photoelectric Laser Sensors
- 45BRD Measurement Photoelectric Laser Sensors
- 45BPD Teach-In Measurement Photoelectric Laser Sensors
- 42GR LaserSight 9000 Photoelectric Laser Sensors
- 42EF LaserSight RightSight Photoelectric Laser Sensors
- 42CM 18 mm LaserSight Photoelectric Laser Sensors
- Photoelectric Fork Sensors
- Miniature Photoelectric Sensors
- Light Arrays
- General Purpose Photoelectric Sensors
- Fiber Optic Cables
- Color & Contrast Photoelectric Sensors
- Clear Object Detection
- Background Suppression Photoelectric Sensors
- Inductive Proximity Sensors
- Limit Switches
- Identification Devices
- Condition Sensing Devices
- Presence Sensing Devices
- Signal Interface
- Software
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Afdækning 100mm f.kanaldåse BRA/BRH70130
| sch-product-heading-ean | 4012740328814 |
| sch-product-heading-type | M68357035 |
| Supplier | Tehalit |
| sch-product-heading-productno | 79.36.043.736 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.36.043.736 |
| Arrival time (days) | 10 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | Stk |
Afdækning 100mm for kanaldåse Ecoline kanaltype BRA70130 Perlegrå.
Afdækningen er for datastik dåse type G3516 i aluminiumsfarvet.
Ecoline monteres fra fronten og afdækkes med rammer.
Der er ikke tale om lågudsnit, så kablerne skal ikke ?sys? i kanalen, men lægges ind.
Ecoline forsynes med spænding fra færdigkonfektionerede kabler.
Dette minimerer installationstiden og medfører, at installationen er ualmindelig fleksibel i forbindelse med
eventuelle senere ændringer.
Ecoline kan monteres i både den kendte BR kanal og den nyere BR Netway® kanal.
Kontaktindsatsen er drejelig. Derved er det muligt at montere kontaktstationerne helt tæt sammen.
Tilgang til hhv. 230V og 230V EDB sker så fra hver sin side.
Gælder kun ved dobbeltstik, da disse kan dreje.
Afdækningen er for datastik dåse type G3516 i aluminiumsfarvet.
Ecoline monteres fra fronten og afdækkes med rammer.
Der er ikke tale om lågudsnit, så kablerne skal ikke ?sys? i kanalen, men lægges ind.
Ecoline forsynes med spænding fra færdigkonfektionerede kabler.
Dette minimerer installationstiden og medfører, at installationen er ualmindelig fleksibel i forbindelse med
eventuelle senere ændringer.
Ecoline kan monteres i både den kendte BR kanal og den nyere BR Netway® kanal.
Kontaktindsatsen er drejelig. Derved er det muligt at montere kontaktstationerne helt tæt sammen.
Tilgang til hhv. 230V og 230V EDB sker så fra hver sin side.
Gælder kun ved dobbeltstik, da disse kan dreje.
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal enheder | 1 |
| Befæstigelsestype | Forsænket |
| Beskyttelsesfilm | Ja |
| Bredde på åbningen | 60mm |
| Diameteråbning | 0mm |
| Dækselbredde | 100mm |
| EC000190 | EC000190 |
| Enhedstype | Enheder med centralplade |
| Farve | Lysegrå |
| Halogenfri | Ja |
| Længde | 100mm |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Other |
| Med tekstfelt | Nej |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 7035 |
| Samlestykke | Ja |
| Type | Plain |
| Åbningshøjde | 60mm |

