12.25 Metalkasser/tavler, hvor den største side overstiger 25 cm
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 12.10 Monteringsbokse, kasser af kunststof - små - længden på den største side maks. 25 cm
- 12.15 Kunststofkasser/tavler, hvor den største side overstiger 25 cm
- 12.20 Monteringsbokse, kasser af metal - længden på den største side maks. 25 cm.
- 12.25 Metalkasser/tavler, hvor den største side overstiger 25 cm
- 12.26 Industri kapsling væg GL66
- 12.30 Rack-skabe inkl. tilbehør
- 12.35 Metalvægge og gulvskabe, tavlejern
- 12.99 Tilbehør
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
FW fordelingstavle 84M planf 9010
| sch-product-heading-ean | 3250612739745 |
| sch-product-heading-type | FWU71S |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.16.012.554 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.16.012.554 |
| Arrival time (days) | 14 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | Stk |
FW fordelingstavle 84 moduler planforsænket 9010
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal kabelindgange | 2 |
| Antal moduler | 84 |
| Antal rækker | 7 |
| Antallet af huller for flangeplader | 2 |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Bredde | 300mm |
| Dybde | 112mm |
| Dækselmodel | With notch |
| Dørtype | Single |
| EC000058 | EC000058 |
| Farve | White |
| Funktionsdygtighed | None |
| Højde | 1100mm |
| Indbygningsdybde | 112mm |
| Indvendig dybde | 112mm |
| Kapslingsklasse (IP) | IP30 |
| Materialekapslinger | Steel |
| Modul-bredde | 12 |
| Monteringsmetode | Flush mounted (plaster) |
| Mærkestrøm (In) | 125A |
| Overfladebehandling | Powder coating |
| Pladetykkelse af kabinet | 1mm |
| Pladetykkelse dør/dæksel | 1mm |
| RAL-nummer | 9010 |
| Slagfasthed | IK09 |
| Type afdækning | Door |

