100-C/104-C/700-CF/700S-CF Tilbehør
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection
- Condition Monitoring
- Connection Devices
- Variable Frequency Drive (VFD)
- Energy Monitoring
- Human Machine Interface
- Industrial Computers and Monitors
- ICB Industrial Control
- Input/Output (I/O) Modules
- Motion Control
- Motor Control
- Industrial Network Products
- Power Supplies
- Programmable Controllers
- Push Buttons & Signaling Devices
- Relays & Timers
- Safety Products
- Sensors & Switches
- Signal Interface
- Software
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Afdækn.80mm f.3 stikk u.skrift. LAN
| sch-product-heading-ean | 4012740909914 |
| sch-product-heading-type | GB08030LAN |
| Supplier | Tehalit |
| sch-product-heading-productno | 79.36.077.391 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.36.077.391 |
| Arrival time (days) | 9 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | Stk |
Ecoline afdækning H=80mm, halogenfri, med opmærkningsfelt for stikkontakt.
Ved montering af flere afdækninger undlades ydre delen af afdækningen.
Ved montering sammen med Ecoline rammer type GR080xxxx anvendes mellemstykke, type GV080xxxx, for at få et sammenhængende udtryk af afdækningerne.
Passer til kanaler med 80 mm låg.
Kanalsystem: BR, BRN, BRA, BRS, BRH, BKIS, DA
Højde: 80 mm
Materiale: ABS
Halogenfri: ja
Integreret opmærkningsfelt: nej
Ved montering af flere afdækninger undlades ydre delen af afdækningen.
Ved montering sammen med Ecoline rammer type GR080xxxx anvendes mellemstykke, type GV080xxxx, for at få et sammenhængende udtryk af afdækningerne.
Passer til kanaler med 80 mm låg.
Kanalsystem: BR, BRN, BRA, BRS, BRH, BKIS, DA
Højde: 80 mm
Materiale: ABS
Halogenfri: ja
Integreret opmærkningsfelt: nej
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal enheder | 3 |
| Befæstigelsestype | Forsænket |
| Beskyttelsesfilm | Nej |
| Diameteråbning | 48mm |
| Dækselbredde | 80mm |
| EC000190 | EC000190 |
| Enhedstype | Kanalstikkontakt, tredobbelt |
| Farve | Other |
| Halogenfri | Ja |
| Længde | 212mm |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Other |
| Med tekstfelt | Nej |
| Overfladebehandling | Vådlakeret |
| RAL-nummer | 0 |
| Samlestykke | Ja |
| Type | Plain |

