Lågudsnit for OPUS
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Lågudsnit 3 moduler Opus RAL 7035 250mm.
| sch-product-heading-ean | 5703472311159 |
| sch-product-heading-type | 3SO/BRH 1727035 |
| Supplier | Wexøe |
| sch-product-heading-productno | 79.36.056.707 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.36.056.707 |
| Arrival time (days) | 7 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | Stk |
BRH-70 serien er et reservedelsprodukt.
Ved ny-installation, anvend den nye halogenfri serie fra Hager, BRH65-serien.
Den findes i BRH65100, BRH65130, BRH65170 og BRH65210.
Halogenfri lågudsnit
Wexøe lågudsnit anvendes i forbindelse med montage af LK kontakt materiel i Hager installationskanaler.
Lågudsnit er standard i 250 mm, og findes 1,2 og 3 moduler.
Ønskes der andre størrelser af lågudsnit, kan de bestilles eller der er mulighed for selv at lave lågudsnit.
Med Wexøe håndstandser type WS 1 EAN 5703472017303 kan du kan vælge at udstanse dine egne varianter af lågudsnit.
Til rengøring af kanaler kan VZ404 sprayflaske EAN 3250616 664043 anvendes.
Materiale: PC/ABS
For kanal: BRH70172
Farve: RAL7035
Halogenfri: nej
Moduler: 3 Clic-line
Længde: 250 mm
Folieafdækning: ja
Godkendelse: EN50085-1
Ved ny-installation, anvend den nye halogenfri serie fra Hager, BRH65-serien.
Den findes i BRH65100, BRH65130, BRH65170 og BRH65210.
Halogenfri lågudsnit
Wexøe lågudsnit anvendes i forbindelse med montage af LK kontakt materiel i Hager installationskanaler.
Lågudsnit er standard i 250 mm, og findes 1,2 og 3 moduler.
Ønskes der andre størrelser af lågudsnit, kan de bestilles eller der er mulighed for selv at lave lågudsnit.
Med Wexøe håndstandser type WS 1 EAN 5703472017303 kan du kan vælge at udstanse dine egne varianter af lågudsnit.
Til rengøring af kanaler kan VZ404 sprayflaske EAN 3250616 664043 anvendes.
Materiale: PC/ABS
For kanal: BRH70172
Farve: RAL7035
Halogenfri: nej
Moduler: 3 Clic-line
Længde: 250 mm
Folieafdækning: ja
Godkendelse: EN50085-1
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal enheder | 3 |
| Beskyttelsesfilm | Ja |
| Bredde på åbningen | 66mm |
| Dækselbredde | 120mm |
| EC000190 | EC000190 |
| Enhedstype | Duct outlet socket/switch |
| Farve | Perlegrå |
| Længde | 250mm |
| Materiale | Plastik |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 7035 |
| Type | Glat |
| Åbningshøjde | 66mm |

