45LSP Plastic Fork Sensors
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection
- Condition Monitoring
- Connection Devices
- Variable Frequency Drive (VFD)
- Energy Monitoring
- Human Machine Interface
- Industrial Computers and Monitors
- ICB Industrial Control
- Input/Output (I/O) Modules
- Motion Control
- Motor Control
- Industrial Network Products
- Power Supplies
- Programmable Controllers
- Push Buttons & Signaling Devices
- Relays & Timers
- Safety Products
- Sensors & Switches
- Presence Sensing Devices
- Capacitive Proximity Sensors
- Ultrasonic Sensors
- Swift-E Reconfigurable 3D Sensing
- Photoelectric Sensors
- Specialty Series Photoelectric Sensors
- Photoelectric tilbehør
- Photoelectric Laser Sensors
- Photoelectric Fork Sensors
- Miniature Photoelectric Sensors
- Light Arrays
- General Purpose Photoelectric Sensors
- Fiber Optic Cables
- Color & Contrast Photoelectric Sensors
- Clear Object Detection
- Background Suppression Photoelectric Sensors
- Inductive Proximity Sensors
- Limit Switches
- Identification Devices
- Condition Sensing Devices
- Presence Sensing Devices
- Signal Interface
- Software
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Ramme 1M m skriftfelt S.1 7021 mat
| sch-product-heading-ean | 4011334360544 |
| sch-product-heading-type | 10119969 |
| Supplier | Berker |
| sch-product-heading-productno | 79.17.053.622 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.17.053.622 |
| Arrival time (days) | 12 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 10 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | Stk |
Ramme 1M for S.1 med skriftfelt i antracit mat udførelse
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal enheder | 1 |
| Antal enheder lodrette | 1 |
| Antal enheder vandrette | 1 |
| Antal lodrette moduler (modulsystem) | 0 |
| Antal omskiftere | 1 |
| Antal vandrette moduler (modulsystem) | 0 |
| Befæstigelsestype | Klemme |
| Bredde | 80.5mm |
| Bredde indbygning | 56mm |
| Diameterboring (åbning) | 0mm |
| Dybde | 9.5mm |
| EC000007 | EC000007 |
| Egnet til gulvkanalbokse | Nej |
| Egnet til indbygningsinstallation | Ja |
| Egnet til vægkanaler | Ja |
| Farve | Antracit |
| Halogenfri | Ja |
| Højde | 80.5mm |
| Højde indbygning | 56mm |
| Kapslingsklasse (IP) | IP20 |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Thermoplastic |
| Med hængslet låg | Nej |
| Med monteringsgitter | Nej |
| Monteringsretning | Vandret og lodret |
| Overfladebehandling | Lakeret |
| RAL-nummer (beslægtet) | 7021 |
| Slagfasthed | IK05 |
| Tekst felt/label | Ja |
| Transparent | Nej |
| Type af overflade | Mat |

