Rodless cylinders
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Pneumatic drives
- Cylinders with piston rod
- Rodless cylinders
- Semi-rotary drives
- Tandem, high-force and multi-position cylinders
- Drives with guides
- Stopper cylinder and feed separator
- Clamping cylinders
- Bellows and diaphragm drives
- Rotary indexing tables
- Valve actuators for process automation
- Shock absorbers
- Classic
- Cylinder attachments and accessories
- Servo-pneumatic positioning systems
- Electromechanical drives
- Motors and controllers
- Grippers
- Handling systems
- Vacuum technology
- Valves
- Valve terminals
- Sensors
- Compressed air preparation
- Pneumatic fittings system
- Electrical connector technology
- Control technology
- Software
- Other pneumatic equipment
- Pneumatic drives
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Kabelkanal komplet plast LFC10015 perlehvid
| sch-product-heading-ean | 4012740309370 |
| sch-product-heading-type | LFC10015PERL |
| Supplier | Tehalit |
| sch-product-heading-productno | 79.36.012.097 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.36.012.097 |
| Arrival time (days) | 6 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 148 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | M |
Kabelkanal komplet type LFC 10015PERL
Kabelkanalen er konstrueret således af låget er en integreret del,
men kan selvfølgelig åbnes og lukkes.
Fremføring af kabler og andre tekniske installationer stiller
store krav til installatøren. Det optimale ville naturligvis være,
at installationerne kunne føres fuldstændig usynligt. Det kan
de ikke altid, og da slet ikke, hvis det samtidig skal gøres
økonomisk fornuftigt.
Kabelkanalen er konstrueret således af låget er en integreret del,
men kan selvfølgelig åbnes og lukkes.
Fremføring af kabler og andre tekniske installationer stiller
store krav til installatøren. Det optimale ville naturligvis være,
at installationerne kunne føres fuldstændig usynligt. Det kan
de ikke altid, og da slet ikke, hvis det samtidig skal gøres
økonomisk fornuftigt.
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal faste skillevægge | 0 |
| Antal flytbare skillevægge | 0 |
| Beskyttelsesfilm | Nej |
| Bredde | 15mm |
| Dækselmodel | Med folieafdækning |
| EC000059 | EC000059 |
| Egnet til funktionsvedligehold | Nej |
| Farve | Perlehvid |
| Halogenfri | Nej |
| Højde | 10mm |
| Levering på rulle | Nej |
| Længde | 2000mm |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | PVC |
| Med kabelfastgørelsesclips | Nej |
| Med kanaltilkobling | Nej |
| Nyttige tværsnit | 106mm² |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Transparent | Nej |
| Udslagsblanket | Nej |

