67.10 Lysdæmper maks. 2000 W
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Lysdæmper slave f. 294411 1930 sort
| EAN | 4011334510130 |
| Type | 294511 |
| Leverandør | Berker |
| Varenr | 79.26.011.927 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.26.011.927 |
| Leveringstid (dage) | 13 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Salgsforpakning | 1 |
| Enhed | Stk |
Lysdæmper slave for 294411 1930 sort
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Anvendelig med IR-taster | Nej |
| Anvendelig med bevægelsessensor | Nej |
| Anvendelig med nærværksindikator | Nej |
| Anvendelig med radiotryk | Nej |
| Anvendelig med timer | Nej |
| Anvendelig med tryk | Nej |
| Befæstigelsestype | Montering med klo |
| Betjeningsmetode | Dreje-/trykknap |
| Bredde på enheden | 71mm |
| Dybde på enheden | 45mm |
| EC000025 | EC000025 |
| Farve | Sort |
| Frekvens | 50 - 60Hz |
| Halogenfri | Ja |
| Højde på enheden | 71mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lysværdihukommelse | Ja |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Termoplastisk |
| Min. dybde af indbygningsdåse | 27mm |
| Monteringsmetode | Planforsænket |
| Nominel spænding | 230 - 230V |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer (beslægtet) | 9005 |
| Sammenbygning | Grundelement med central dækkappe |
| Seriedæmper | Nej |
| Sideindgang | Nej |
| Tilslutningstype | Stikklemme |
| Transparent | Nej |
| Type af overflade | Blank |

