Hager|stander DA200
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Stander for hængeloft DA 200
| EAN | 4012740903080 |
| Type | DAK802800ELN |
| Leverandør | Tehalit |
| Varenr | 79.36.042.193 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.36.042.193 |
| Leveringstid (dage) | 8 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Salgsforpakning | 1 |
| Enhed | Stk |
DA200 stander for hængeloft.
DA200 standeren rejses i lodret position. Standeren fastgøres ved hjælp af det medleveret beslag for hængeloft. Standerens bund skrues fast i gulv.
Standeren leveres med 2 stk. 400 mm delspor og afdækning mod nedsænket loft type DAC809011.
Kontaktmateriel for standerne er frontmonteret Ecoline.
Udførelse: Enkeltsiddet
Højde: 2800 mm
Loftshøjde: 2675mm
Farve: Natureloxeret
Materiale: Aluminium
Montageart: Monteret i hængeloft
Montage af kontaktmateriel: Frontmonteret
DA200 standeren rejses i lodret position. Standeren fastgøres ved hjælp af det medleveret beslag for hængeloft. Standerens bund skrues fast i gulv.
Standeren leveres med 2 stk. 400 mm delspor og afdækning mod nedsænket loft type DAC809011.
Kontaktmateriel for standerne er frontmonteret Ecoline.
Udførelse: Enkeltsiddet
Højde: 2800 mm
Loftshøjde: 2675mm
Farve: Natureloxeret
Materiale: Aluminium
Montageart: Monteret i hængeloft
Montage af kontaktmateriel: Frontmonteret
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal brugbare låg | 1 |
| Antal skillevægge | 1 |
| Befæstigelsestype | Andet |
| Bærbar | Nej |
| Dybde på overdel | 15mm |
| Dækselbredde | 80mm |
| EC001941 | EC001941 |
| Fabriksfortrådet | Nej |
| Farve på overdel | Aluminium |
| Gennemgående profil | Ja |
| Gulvmontering mulig | false |
| Højdeudjævning | 0mm |
| Justerbar | Ja |
| Kabelindføring | Over |
| Kolonne bredde | 98mm |
| Kolonne dybde | 65mm |
| Kolonnehøjde | 2760 - 2760mm |
| Loft montering | Ja |
| Materiale af energisøjle halogenfri | Ja |
| Materiale af installationssøjle | Aluminium |
| Materiale overdel | Aluminium |
| Materiale overdel halogenfri | Ja |
| Materialekvalitet energisøjle | Andet |
| Materialekvalitet overdel | Andet |
| Nyttige tværsnit | 5400mm² |
| Overfladeoverdel | Ubehandlet |
| Overfladesøjle | Anodiseret |
| RAL-nummer kolonne | 0 |
| RAL-nummer på overdel | 0 |
| Søjleform | Rektangulær |
| Søjlens farve | Aluminium |
| Type | Single-sided |

