Hager|stander DA200
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Stander for normalloft DA200 3,1-3,4
| sch-product-heading-ean | 4012740903066 |
| sch-product-heading-type | DAS803100ELN |
| Supplier | Tehalit |
| sch-product-heading-productno | 79.36.045.187 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.36.045.187 |
| Arrival time (days) | 13 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | Stk |
Stander for normalloft DA200 3,1-3,4.
Kontakterne der kan bruges er type Ecoline frontrastende, da der ikke er C-profil i bunden.
Kontakterne der kan bruges er type Ecoline frontrastende, da der ikke er C-profil i bunden.
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal brugbare låg | 1 |
| Antal skillevægge | 1 |
| Befæstigelsestype | Spænde |
| Bærbar | Nej |
| Dybde på overdel | 15mm |
| Dækselbredde | 80mm |
| EC001941 | EC001941 |
| Fabriksfortrådet | Nej |
| Farve på overdel | Aluminium |
| Gennemgående profil | Ja |
| Gulvmontering mulig | false |
| Højdeudjævning | 300mm |
| Justerbar | Ja |
| Kabelindføring | Over |
| Kolonne bredde | 98mm |
| Kolonne dybde | 65mm |
| Kolonnehøjde | 3100 - 3400mm |
| Loft montering | Ja |
| Materiale af energisøjle halogenfri | Ja |
| Materiale af installationssøjle | Aluminium |
| Materiale overdel | Aluminium |
| Materiale overdel halogenfri | Ja |
| Materialekvalitet energisøjle | Andet |
| Materialekvalitet overdel | Andet |
| Nyttige tværsnit | 5400mm² |
| Overfladeoverdel | Ubehandlet |
| Overfladesøjle | Anodiseret |
| RAL-nummer kolonne | 0 |
| RAL-nummer på overdel | 0 |
| Søjleform | Rektangulær |
| Søjlens farve | Aluminium |
| Type | Single-sided |

