871F Plastic Flat Pack Washdown Sensors
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection
- Condition Monitoring
- Connection Devices
- Variable Frequency Drive (VFD)
- Energy Monitoring
- Human Machine Interface
- Industrial Computers and Monitors
- ICB Industrial Control
- Input/Output (I/O) Modules
- Motion Control
- Motor Control
- Industrial Network Products
- Power Supplies
- Programmable Controllers
- Push Buttons & Signaling Devices
- Relays & Timers
- Safety Products
- Sensors & Switches
- Presence Sensing Devices
- Limit Switches
- Identification Devices
- Condition Sensing Devices
- Signal Interface
- Software
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Universal konsol 120-200 mm
| EAN | 4012740203494 |
| Type | G2262 |
| Leverandør | Tehalit |
| Varenr | 79.36.046.306 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.36.046.306 |
| Leveringstid (dage) | 4 |
| Pakningsstørrelse | 10 |
| Salgsforpakning | 1 |
| Enhed | Stk |
Universal konsol til montage af kanal 120-200 mm fra væg.
Konsollen er justerbar i det nævnte område og kan yderligere justeres således at kanalen kommer til
at hænge lodret selvom væggen er en smule skæv.
Kanalen clipses på konsollen uden brug af skruer. Ide fleste tilfælde bruges adapterplade som samtidig understøtter kanalen.
bemærk der er forskellige adapterplader til de forskellige kanalhøjder.
Konsollen er justerbar i det nævnte område og kan yderligere justeres således at kanalen kommer til
at hænge lodret selvom væggen er en smule skæv.
Kanalen clipses på konsollen uden brug af skruer. Ide fleste tilfælde bruges adapterplade som samtidig understøtter kanalen.
bemærk der er forskellige adapterplader til de forskellige kanalhøjder.
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EC000706 | EC000706 |
| Egnet for kanalbredde | 0 - 0mm |
| Gulvafstand | 0 - 0mm |
| Kanalmontage | Til ophængning |
| Type | Wall mounting |
| Vægafstand | 120 - 200mm |

