Rotary Trapped Key Interlock Switches
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection
- Condition Monitoring
- Connection Devices
- Variable Frequency Drive (VFD)
- Energy Monitoring
- Human Machine Interface
- Industrial Computers and Monitors
- ICB Industrial Control
- Input/Output (I/O) Modules
- Motion Control
- Motor Control
- Industrial Network Products
- Power Supplies
- Programmable Controllers
- Push Buttons & Signaling Devices
- Relays & Timers
- Safety Products
- Sensors & Switches
- Signal Interface
- Software
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
BR70130 kanalbund plast 68x130mm 7035
| sch-product-heading-ean | 4012740137553 |
| sch-product-heading-type | BR7013017035 |
| Supplier | Tehalit |
| sch-product-heading-productno | 79.36.418.002 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.36.418.002 |
| Arrival time (days) | 55 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 12 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | M |
Bemærk!
Udgående produkt, findes kun som reservedele, så længe lager haves.
Alternativ produkt:
BR65130 serien.
PVC Kabelkanal
Installationskanal fremstillet af plast i henhold til DIN EN 50085-1
Standardlængde er 2 meter, kan på bestilling kan kanalen leveres i den længde, der passer dig, op til 6 meter.
Du sparer tid og penge, og sammen sparer vi miljøet for unødig belastning.
Der findes et bredt sortiment af formstykker, såsom endestykker, indvendige hjørne, udvendige hjørne, fladvinkel, T-stykke, samlelaske, skilleplade og lyddæmpning.
Skilleplade, enkelt eller dobbelt monteres i C-profilet.
Installationsmateriel monteres i C-profil.
Kontaktmateriel kan være Ecoline for Winsta stikforbindelser.
Der findes, udover stikkontakter, også multimedia enheder, så som dataudtag, HDMI, VGA, antenneudtag og audioudtag.
Kontaktmateriel kan også være LK FUGA, OPUS eller CLIC-LINE
Til rengøring af kanaler kan VZ404 sprayflaske EAN 3250616 664043 anvendes.
Materiale: PVC
Farve: RAL7035
Halogenfri: nej
Længde: 2000 mm
Afstand mellem montagehuller i kanalbund: 200 mm
Folieafdækning: ja
Godkendelse: EN50085-1
Udgående produkt, findes kun som reservedele, så længe lager haves.
Alternativ produkt:
BR65130 serien.
PVC Kabelkanal
Installationskanal fremstillet af plast i henhold til DIN EN 50085-1
Standardlængde er 2 meter, kan på bestilling kan kanalen leveres i den længde, der passer dig, op til 6 meter.
Du sparer tid og penge, og sammen sparer vi miljøet for unødig belastning.
Der findes et bredt sortiment af formstykker, såsom endestykker, indvendige hjørne, udvendige hjørne, fladvinkel, T-stykke, samlelaske, skilleplade og lyddæmpning.
Skilleplade, enkelt eller dobbelt monteres i C-profilet.
Installationsmateriel monteres i C-profil.
Kontaktmateriel kan være Ecoline for Winsta stikforbindelser.
Der findes, udover stikkontakter, også multimedia enheder, så som dataudtag, HDMI, VGA, antenneudtag og audioudtag.
Kontaktmateriel kan også være LK FUGA, OPUS eller CLIC-LINE
Til rengøring af kanaler kan VZ404 sprayflaske EAN 3250616 664043 anvendes.
Materiale: PVC
Farve: RAL7035
Halogenfri: nej
Længde: 2000 mm
Afstand mellem montagehuller i kanalbund: 200 mm
Folieafdækning: ja
Godkendelse: EN50085-1
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal flytbare skillevægge | 1 |
| Antal overdele | 1 |
| Bagsideudførelse (indersiden) | Gennemgående C-profil |
| Beskyttelsesfilm | Ja |
| Bredde | 130mm |
| Dybde | 68mm |
| Dækselbredde 1 | 100mm |
| Dækselbredde 2 | 0mm |
| Dækselbredde 3 | 0mm |
| EC001938 | EC001938 |
| Farve | Lysegrå |
| Halogenfri | Nej |
| Incl. Dæksel | Nej |
| Længde | 2000mm |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | PVC |
| Med kabelfastgørelsesclips | Nej |
| Med kanaltilkobling | Ja |
| Montagehuller i bunden | Ja |
| Monteringsmåde for overdel | Forsænket |
| Nyttige tværsnit | 7580mm² |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 7035 |
| Rektangulær konstruktion | Ja |
| Symmetrisk | Ja |

