Clamping cylinders
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Pneumatic drives
- Cylinders with piston rod
- Rodless cylinders
- Semi-rotary drives
- Tandem, high-force and multi-position cylinders
- Drives with guides
- Stopper cylinder and feed separator
- Clamping cylinders
- Bellows and diaphragm drives
- Rotary indexing tables
- Valve actuators for process automation
- Shock absorbers
- Classic
- Cylinder attachments and accessories
- Servo-pneumatic positioning systems
- Electromechanical drives
- Motors and controllers
- Grippers
- Handling systems
- Vacuum technology
- Valves
- Valve terminals
- Sensors
- Compressed air preparation
- Pneumatic fittings system
- Electrical connector technology
- Control technology
- Software
- Other pneumatic equipment
- Pneumatic drives
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Kabelkanal komplet stål LFS300450VERZ
| EAN | 4012740290937 |
| Type | LFS300450VERZ |
| Leverandør | Tehalit |
| Varenr | 79.36.008.331 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.36.008.331 |
| Leveringstid (dage) | 7 |
| Pakningsstørrelse | 32 |
| Salgsforpakning | 1 |
| Enhed | M |
Kabelkanal komplet type LFS 30045 VZ.
Elforzinket stål
Leveres komplet med bund, låg og kabelholdere
Kan lakeres i ønsket farve
Standardlængde er 2 meter, men kan på bestilling leveres i den længde,
der passer dig, op til 3,1 meter
Højde fra 19 mm til 200 mm
Elforzinket stål
Leveres komplet med bund, låg og kabelholdere
Kan lakeres i ønsket farve
Standardlængde er 2 meter, men kan på bestilling leveres i den længde,
der passer dig, op til 3,1 meter
Højde fra 19 mm til 200 mm
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal faste skillevægge | 0 |
| Antal flytbare skillevægge | 0 |
| Befæstigelsestype | Hul i bund |
| Beskyttelsesfilm | Nej |
| Bredde | 45mm |
| Dækselmodel | Løse |
| EC000059 | EC000059 |
| Egnet til funktionsvedligehold | Ja |
| Farve | Other |
| Halogenfri | Ja |
| Højde | 30mm |
| Levering på rulle | Nej |
| Længde | 2000mm |
| Materiale | Stål |
| Materialekvalitet | Other |
| Med kabelfastgørelsesclips | Ja |
| Med kanaltilkobling | Ja |
| Nyttige tværsnit | 970mm² |
| Overfladebehandling | El-forzinket/galvaniseret/pre-galvaniseret |
| RAL-nummer | 0 |
| Transparent | Nej |
| Udslagsblanket | Nej |

