Stopper cylinder and feed separator
- Rockwell Automation
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Pneumatic drives
- Cylinders with piston rod
- Rodless cylinders
- Semi-rotary drives
- Tandem, high-force and multi-position cylinders
- Drives with guides
- Stopper cylinder and feed separator
- Clamping cylinders
- Bellows and diaphragm drives
- Rotary indexing tables
- Valve actuators for process automation
- Shock absorbers
- Classic
- Cylinder attachments and accessories
- Servo-pneumatic positioning systems
- Electromechanical drives
- Motors and controllers
- Grippers
- Handling systems
- Vacuum technology
- Valves
- Valve terminals
- Sensors
- Compressed air preparation
- Pneumatic fittings system
- Electrical connector technology
- Control technology
- Software
- Other pneumatic equipment
- Pneumatic drives
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Kabelkanal komplet med skillespor plast LF400910 RAL 7035
| EAN | 4012740136563 |
| Type | LF4009107035 |
| Leverandør | Tehalit |
| Varenr | 79.36.025.356 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.36.025.356 |
| Leveringstid (dage) | 20 |
| Pakningsstørrelse | 12 |
| Salgsforpakning | 1 |
| Enhed | M |
Kabelkanal komplet type LF 40091 RAL 7035
Kabelkanalen har indbygget skillespor.
Standardlængde er 2 meter, men på bestilling kan kanalen leveres i den længde, der passer dig, op til 6 meter.
Du sparer tid og penge, og sammen sparer vi miljøet for unødig belastning.
Fremføring af kabler og andre tekniske installationer stiller
store krav til installatøren. Det optimale ville naturligvis være,
at installationerne kunne føres fuldstændig usynligt. Det kan
de ikke altid, og da slet ikke, hvis det samtidig skal gøres
økonomisk fornuftigt.
Kabelkanalen har indbygget skillespor.
Standardlængde er 2 meter, men på bestilling kan kanalen leveres i den længde, der passer dig, op til 6 meter.
Du sparer tid og penge, og sammen sparer vi miljøet for unødig belastning.
Fremføring af kabler og andre tekniske installationer stiller
store krav til installatøren. Det optimale ville naturligvis være,
at installationerne kunne føres fuldstændig usynligt. Det kan
de ikke altid, og da slet ikke, hvis det samtidig skal gøres
økonomisk fornuftigt.
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal faste skillevægge | 1 |
| Antal flytbare skillevægge | 0 |
| Befæstigelsestype | Hul i bund |
| Beskyttelsesfilm | Nej |
| Bredde | 90mm |
| Dækselmodel | Løse |
| EC000059 | EC000059 |
| Egnet til funktionsvedligehold | Nej |
| Farve | Lysegrå |
| Halogenfri | Nej |
| Højde | 40mm |
| Levering på rulle | Nej |
| Længde | 2000mm |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | PVC |
| Med kabelfastgørelsesclips | Ja |
| Med kanaltilkobling | Ja |
| Nyttige tværsnit | 2600mm² |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 7035 |
| Transparent | Nej |
| Udslagsblanket | Nej |

