440T Tilbehør
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection
- Condition Monitoring
- Connection Devices
- Variable Frequency Drive (VFD)
- Energy Monitoring
- Human Machine Interface
- Industrial Computers and Monitors
- ICB Industrial Control
- Input/Output (I/O) Modules
- Motion Control
- Motor Control
- Industrial Network Products
- Power Supplies
- Programmable Controllers
- Push Buttons & Signaling Devices
- Relays & Timers
- Safety Products
- Sensors & Switches
- Signal Interface
- Software
- COMAU
- Autonox
- Spectrum Controls
- AMCI
- HMS
- ProSoft
- HARDY PROCESS SOLUTION
- Wittenstein
- Festo
- Haupa
- Partex Marking Systems
- Steinel
- Disruptive Technologies
- Harting
- Hager
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- 11.00 Kabelskabe
- 12.00 Kapslings- og tavlemateriel
- 13.00 Forskruningsmateriel
- 16.00 Målerrammer og gruppeafsætninger
- 17.00 Afbryder- og stikdåsemateriel
- 18.00 Industrimateriel
- 19.00 Jordings- og potentialudligningsmateriel
- 21.00 Forgreningsmateriel
- 22.00 Automatiske afbrydere/koblingsmateriel
- 23.00 Tids- og funktionsrelæer
- 24.00 Styrings- og funktionskomponenter
- 25.00 Sikringer
- 26.00 Intelligente bygningsinstallationer
- 27.00 Opmærkningsmateriel
- 28.00 Stikpropper og forlængerled
- 29.00 Højspændingsmateriel
- 30.00 Rør
- 32.00 Ledninger, stærkstrøm
- 35.00 Svagstrømskabler
- 36.00 Kabelkanaler og -lister
- 39.00 Befæstelsesmateriel
- 50.00 Glødelamper
- 60.00 Motorer, pumper, spændingsregulering og -overvågning m.m
- 61.00 Køl
- 62.00 Transformere
- 63.00 Strømforsyninger
- 67.00 Lysdæmpere og lysreguleringsudstyr
- 68.00 Materiel for transientbeskyttelse
- 78.00 Apparater for rumklima
- 82.00 Tele- og kommunikations- anlæg
- 84.00 Optiske transmissions- systemer
- 85.00 Overvågnings- og alarmanlæg
- 86.00 Data-installationsmateriel (ekskl. kabler)
- 87.00 Antenneanlæg
- 89.00 Elektroniksystemer
- 91.00 Elektronikkomponenter (passive)
- 92.00 Diverse komponenter, svagstrøm
- 94.00 Elementer, lygter og akkumulatorer
- 97.00 Værktøj
- 98.00 Instrumenter
- 99.00 Andre varer
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Universal konsol 53-81mm
| EAN | 4012740203470 |
| Type | G 2260 |
| Leverandør | Tehalit |
| Varenr | 79.36.046.283 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.36.046.283 |
| Leveringstid (dage) | 13 |
| Pakningsstørrelse | 10 |
| Salgsforpakning | 1 |
| Enhed | Stk |
Universal konsol til montage af kanal 53-81mm fra væg. Konsollen er justerbar i det nævnte område,
og kan yderligere justeres således at kanalen kommer til at hænge lodret selvom væggen er en smule skæv.
Kanalen clipses på konsollen uden brug af skruer. Ide fleste tilfælde bruges adapterplade som samtidig understøtter kanalen.
bemærk der er forskellige adapterplader til de forskellige kanalhøjder.
og kan yderligere justeres således at kanalen kommer til at hænge lodret selvom væggen er en smule skæv.
Kanalen clipses på konsollen uden brug af skruer. Ide fleste tilfælde bruges adapterplade som samtidig understøtter kanalen.
bemærk der er forskellige adapterplader til de forskellige kanalhøjder.
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EC000706 | EC000706 |
| Egnet for kanalbredde | 0 - 0mm |
| Gulvafstand | 0 - 0mm |
| Kanalmontage | Til ophængning |
| Type | Wall mounting |
| Vægafstand | 53 - 81mm |

